XIII Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” 2019
XIII Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” 2019

Stowarzyszenie Warszawska Scena Bardów wspólnie z Centrum Promocji Kultury Praga-Południe organizuje XIII Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty „ Moja Wolności” 2019, który odbędzie się 08 i 09 czerwca 2019r.Jak co roku, na Pradze, młodzież i artyści profesjonalni spotykają się, by śpiewać utwory Jonasza Kofty, by prezentować utwory autorskie powstałe w poetyce Patrona Festiwalu. Festiwal, organizowany w czerwcu, jest świętem polskiej piosenki literackiej, które łączy pokolenia na scenie i widowni. Fakt, że uczestnicy konkursu zobligowani są do wykonania minimum jednego utworu Patrona Festiwalu zapewnia stronę literacką Festiwalu na najwyższym poziomie. 


Koncert Konkursowy odbędzie się 08 czerwca o godz. 15:00.

Wystąpią uczestnicy zakwalifikowani na pierwszym etapie konkursu, a 09 czerwca o godz. 17:00, odbędzie się Koncert Finałowy, w którym wystąpią Laureaci, artyści Warszawskiej Sceny Bardów: Piotr Bakal, Krzysztof Daukszewicz, Stanisław Klawe, Marek Majewski, Jerzy Mamcarz oraz Nula Stankiewicz & Janusz Strobel, Stefan Friedmann i Agnieszka Ozon /Złoty Klucz 2018/. 

Nagrody główne Złoty, Srebrny i Brązowy Klucz 2019, Nagroda ZASP, Nagroda Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Nagroda ZAKR „Kryształowy Kamerton”, zostaną wręczone w czasie Koncertu Finałowego.

Zapraszamy do Centrum Promocji Kultury Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Podskarbińska 2

reklama
reklama