Album muzyczny "Nie zmarnuj swojego życia" zespołu Rymcerze
fot. "Nie zmarnuj swojego życia"
.

„Nie zmarnuj swojego życia” to nie tylko album muzyczny autorstwa Rymcerzy. To przede wszystkim projekt profilaktyczny, w ramach którego raperzy poruszyli serca 260 000 młodych ludzi na ponad 400 spotkaniach w Polsce i na świecie. Muzyczne podsumowanie dotychczasowej działalności trafi do sklepów już 17 listopada.

Inspiracją do napisania piosenek były historie opowiedziane przez uczniów podczas działalności projektu w szkołach. Album składa się z 14 utworów. Gościnnie pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. S

wojego głosu udzielili m.in.: finalista The Voice of Poland Mateusz Krautwurst, TaLLib (artysta Sony Music) oraz Sonny Sandoval - wokalista amerykańskiego zespołu rockowego P.O.D. (ponad 12 mln sprzedanych albumów na całym świecie). 


Płytę promują do tej pory dwa teledyski. W klipie „Lazy Monster”, obok Rymcerzy gościnnie rapuje Zeus (Zobacz teledysk "Lazy Monster"). Drugi obraz to efekt współpracy polskich raperów i legendy gatunku nu metal – zespołu P.O.D.. Autorzy hitów „Alive” i „Youth of the nation” pojawili się gościnnie w utworze „Więcej miłości”. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie. (Zobacz teledysk „Więcej Miłości”). W najbliższych dniach Rymcerze ujawnią nazwiska znanych aktorów i sportowców, którzy wsparli wsparły projekt i zostały Ambasadorami „Nie zmarnuj swojego życia”. Do tej pory poznaliśmy pierwszego Ambasadora. Został nim Sonny Sandoval z amerykańskiego zespołu P.O.D..

reklama
reklama