Ivo Orłowski : "Letni Koncert Wiedeński"
fot. "Letni Koncert Wiedeński"

Ivo Orłowski : "Letni Koncert Wiedeński "25 czerwca ( niedziela ) godz. 17 : 00 


Teatr " Sabat " Małgorzaty Potockiej , Ul. Foksal 16 ; Warszawa

Na program koncertu składają się światowe przeboje muzyki klasycznej w wykonaniu tenora Iwo Orłowskiego i jego Gości - wybitnych polskich śpiewaczek. 

Znów zabrzmi wspaniała muzyka: Straussa, Kalmana, Lehara, Offenbacha, będąca połączeniem znakomitych arii z najbardziej znanych i lubianych operetek m. in.: "Wesoła Wdówka, Wiktoria i jej Huzar, Księżniczka Czardasza, Błękitna Maska, Orfeusz w Piekle, Pericola." 

Oprawą muzyczną wydarzenia będzie występ Orkiestry "VIVA IVO", którą tworzą młodzi instrumentaliści, zwycięscy wielu prestiżowych nagród w Polsce i Europie. 
W partiach solowych wystąpi charyzmatyczny wirtuoz akordeonu Maciej Frąckiewicz, oraz wybitny polski pianista, laureat nagrody specjalnej " XV MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU CHOPINOWSKIEGO " Krzysztof Trzaskowski

Gościem specjalnym koncertu będzie wyjątkowy artysta - skrzypek, który wydobędzie i roztoczy czar skrzypiec swoją kunsztowną grą. Spektakl wzbogaci swoim urokiem i tańcem wspaniały balet Teatru " SABAT " na czele z solistami Barbarą Guzik i Kamilem Węsierskim

W przedstawieniu zaprezentują się również niepowtarzalne artystki akrobatyczne. Po zakończeniu koncertu z okazji Jubileuszu Iwo Orłowskiego widzowie zostaną zaproszeni na tort i dancing, a przed spektaklem na powitalnego szampana.

reklama
reklama