Voice Kids
.

The Voice Kids składa się ze znanych już etapów Przesłuchań w Ciemno, ekscytujących Bitew oraz Finału, ale tym razem to właśnie młodzi wykonawcy spróbują wywrzeć wrażenie na trójce cenionych artystów z branży muzycznej. Utalentowane dzieci w wieku od 8 do 15 lat dostają życiową szansę zaśpiewania przed trzema Trenerami. Trzej (lub czterej w przypadku podwójnego fotela) Trenerzy ponownie zasiądą w swoich słynnych czerwonych fotelach. 

Zasady pozostają te same jeśli Trener się odwróci, uczestnik dołącza do jego drużyny. Jeśli odwróci się więcej Trenerów, wtedy to uczestnik decyduje do której drużyny chciałby dołączyć. Każdy z Trenerów musi skompletować piętnastoosobową drużynę, która weźmie udział w Bitwach! Niemniej każdy uczestnik, który wystąpi podczas Przesłuchań w Ciemno już jest zwycięzcą i otrzyma nagrodę niespodziankę! 
Przed Bitwami młodych uczestników czekają wymarzone warsztaty ze swoimi Trenerami. Wcześniej Trenerzy podzielą swoją drużynę na tria. W ten sposób każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże jednoznacznie przegranego. W tym programie liczy się głównie zabawa! Zwycięzcy Bitew trafią do etapu Sing Off, który wyłoni szóstkę finalistów po dwie osoby z każdej drużyny.
W finałowym odcinku zostanie wyłoniony zwycięzca, który wróci do domu nie tylko z tytułem "The Voice Kids", ale również ze stypendium przeznaczonym na przyszłą edukację oraz otrzyma szansę nagrania własnego singla! Przez cały czas trwania programu młodzi uczestnicy otoczeni są opieką psychologa
The Voice Kids to program, który spełnia dziecięce marzenia!

zapraszamy 1 stycznia, w poniedziałek o godz. 20.05 i 21.10

reklama
reklama